sert adam


                                                                  


Haftasonu kanal kanal gezerkene bir kanalda Cüneyt Arkın' ın bir filmine rastladık. Ben Cüneyt Arkın' ı sevmem. Bana çok abartılı, aşırı gelir hep. Mimiklerini, bakışlarını hiç sevmem. Eşimin ısrarıyla filme takıldık. Filmin adı :) " Sert Adam". Nasıl isim ama :) Bitmek üzereydi biz filmi izlerken. Filmde Cüneyt Arkın yani sert abi bir minibüsü güya zırhla kaplıyor falan, tabancalar, sevgilisinin tuhaf tripleri:) yani film epey ilginçti. Hele intikam alacağı adamın işyerine vardığında bir sürü fedainin ona silah doğrulttuğu ve Cüneyt' in bakışlarına dayanamayıp :) silahlarını senkronize olarak indirdikleri sahneler gülmekten öldürdü bizi:))

Ekşi sözlükte de okuduğum ve katıldığım şu cümleleri de paylaşmak isterim;
"en garip bölümü motelde geçen bölüm bence. cüneytle kadın adamlardan kaçıp yol üstünde bir motele saklanıyorlar. neyse odaya yerleşiyor bunlar, akabinde telefon çalıyor. arayan kadının annesi. burada dumur mu olunur yoksa ağlanır mı gülmekten bilemedim, arada kaldım. ne lan bu cep telefonu gibi. ajan mıdır nedir anası. "

Eski türk filmlerini izlemek çok keyifli :) O zamanın hissiyatı, şartlarıyla yapılmış, saf ve güzel. Kimi zaman çok komik kimi zaman acıklı.....

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !