gezenti

 

Havalar ısındıkça, güneş bize sırıttıkça çalışmak zor gelir oldu. İşyeri, işler bana batıyor. Şükür ki işim var tabi. Ve şükür ki işden ayrı zamanlarda daha zevkli, daha mutlu anlar geçirebiliyorum.

Kartepe' ye gittik. " Green Park " da bir gece geçirdik. Temiz hava, göz şımartan manzaralar, ilk teleferik heyecanı, hamam/sauna sefası, havuzda yüzmek, yatak toplamamak, temizlik yapmamak, ne yemek pişirileceğini düşünmemek...... Gezinirken 3 geyiğe rastladık. Tırsak bir insan olarak national geographik eşime bağırmak baskı yapmak suretiyle fotoğraf çekmesini engelleyip, kameraya çekerken de dengesini bozmam sebebiyle geyik maceramız pek gergin geçti:) Ben ona saldırırlar diye tırstım burunlarına kadar girdiği için. O da onlar geyik korksalar en fazla kaçarlar senin yüzünden güzel çekemedim diye kızaraktan birbirimizi didikledik:) Böylece canımın ilk belgesel çekimi deneyimi berbat oldu :)))ge

23 nisanda Sirkeci' den trenle Yeşilköy' e gittik. İlk kez ( belki küçükken gitmişimdir hatırlayamıyorum ) gezdik oraları eşimle. Çok etkilendik yeşilinden, denizinden. Çılgın çocuklar denize giriyorlardı. Dayanamayıp ayaklarımı soktum ama ayaklarım buzlandı sanki.. Çimlerde uzanılıyor, sürekli uçaklar geçiyor tepeden. Sohbet kesiliyor :) hiç uçak görmemişçesine uzun uzun bakıyorum çocuk gibi. İçin keyifleniyor, gevşiyorsun. Oralara yine gideceğim mutlaka sıcak havada.

Sophie Kinsella' nın " Alışverişkolik ve Ablası " nı okudum. Eğlendim. Şimdi de " Alışverişkolik ve Bebeği" ne başladım. Yazarın dilini seviyorum. Güldürüyor, yormuyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !