Birikmişler 2

İzledim VAVİEN / Taylan Biraderler... Meraktan çatladık eşimle ve sonunda izleme fırsatı bulduk. Çok beğendik. Hele Settar Tanrıöven' i izlemesi çok keyifliydi. *içine atıyorsun, atma....*şaka yaptım yaa :) buraları unutamıyorum. Binnur Kaya, Engin Günaydın.. İkisini de çok beğendik. Gerçi Engin Günaydın' ı tenhada görsem kıstırırdım gıcık oldum filmde. Binnur Kaya' nın saflığı da deli etti beni. Ha bir de Serra Yılmaz' ın oynadığı role gıcık oldum. Sürekli Binnur Kaya' yı kullanması, yemek yaptırması falan. İzlenesi bir türk filmi bence.

İzledim SON BULUŞMA / Nesli Çölgeçen... Kurtuluş Savaşı' nın son tanıklarının tanıtıldığı bir belgesel. Öyle samimi öyle tatlılar ki. Duygulanıyor insan izlerken. Anıları, çektikleri, hastalıkları, aileleri.....Değer bilmeyen, sıkıntı görmemiş insanların izlemesini isterdim. Birçok kişi bu belgeselden bihaber. Ben çevreme bolca bahsettim. Hatta belgeseli yapanlara katkım olsun diye özellikle gittim satın aldım. * iyi çek filmimi ,bi daha bulaman...gözler dolu dolu izletir kendini bu belgesel. İzlenmeli, izletmeli, arşivlik.......

İzledim YUKARI BAK / UP  çizgifilm... Keyifli bir animasyondu. Hele köpekli sahnelerde sincap! diye donup kalma sahneleri çok güldürdü beni. Boş olmayan, birşeyler anlatan bir çizgifilm. Erol Günaydın' ın sesi cuk olmuş karaktere.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !